Imunita

Prejedzte sa k imunite

Detskú i dospelácku imunitu ovplyvňuje veľa faktorov. Vďaka neustálym otázkam od maminiek sme pre vás pripravili tento najkomplexnejší webinár o imunite, kde sa naučíte, čo robiť pre správne fungujúcu imunitu nielen detí, ale i dospelých.

Pozrite si krátky prierez webinárom

Čo všetko sa na webinári dozviete

– Čo by ste mali o imunite vedieť
– Pečeň, lymfa, črevo – bez ich správnej funkcie to nepôjde
– Časté omyly vo výžive ničiace imunitu
– Je kaša skutočne zdravá pre deti i dospelých?
– Ako vyživiť mitochondrie a bunky
– Je nízkosacharidová strava skutočne nevyhnutná?
– Glykémia a imunita
– Čo jesť na raňajky a čo na večeru pre lepšie zdravie?
– Aké sú základné overené doplnky pre imunitu?
– Bylinky, huby a adaptogény
– Ako sa rýchlo zregenerovať po chorobe
– Výživa počas choroby pre rýchle zotavenie sa
– Ďalšie faktory potrebné pre správnu funkciu imunity

K webináru navyše dostanete

Týždenný jedálniček pre podporu imunity

​Tento dokument nabitý chutnými receptami, prehľadne rozdelenými na šaláty, prílohy, raňajky a obedy/večere, je doplnený o ďalšie zaujímavé informácie a budete si ho môcť stiahnuť priamo v sekcii programu.

O autorke webinára

Volám sa Monika Korísteková, pracujem pomocou princípov klinickej naturopatie, ktorú som vyštudovala v Prahe, ešte dávno predtým som vo veľkom pracovala s výživou, pretože sama som si všimla, ako je imunita nesmierne dôležitá pre naše fungovanie, aby sme mali dostatok energie, na to, aby nám dobre fungoval mozog a aby sme sa na tomto svete cítili dobre.

Veľa som pracovala v rôznych Facebook skupinách, až kým som neskončila na tej svojej Zdravé dieťa a mama. Napísala som knihu Všetko čo potrebujete vedieť o výžive detí, kde som sa snažila zhrnúť všetky otázky maminiek na výživu detí, ktoré sa opakovali vo fórach na sociálnych sieťach najčastejšie.

Povedali o webinári

Webinar Prejedzte sa k imunite prinasa komplexny pohlad na stravovanie, ci uz jednotlivca alebo celej rodiny s detmi, pripadne kludne aj pre generaciu ‚so striebornymi vlasmi‘. Jedna sa o udrzatelnu stravu, ktora vedie k rovnovahe, je protizapalova a najma stara sa o to, aby glykemia prilis ‚neskakala‘, co ma vela pozitivnych ucinkov. Webinar je skor vedeny sposobom, co s cim kombinovat, v akych situaciach preferovat ake potraviny a v podstate docielit to jednoduchymi radami (trebars v akom poradi mam zjest to co mam na svojom tanieri). Na konci je webinar obohateny o jedalnicek. Monikina odbornost z klinickej naturopatie je pre mna velmi cenna, natolko, ze si ziskala moju doveru a nebojim sa jej rady aplikovat do nasej rodiny, vratane deti. Nie su to ziadne extremne nazory, prave naopak. Vdaka Monika, ze tolko studujes a potom sa o to s nami delis

Zuzana Bučková

imunita_banner

Prejedzte sa k imunite